Menu

Bizi Tanıyın

CA Otomasyon Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapı çözümleri ve konut tipi otomatik kapı uygulamaları, alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan CA OTOMASYON, satış, projelendirme, uygulama ve satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.

Sektördeki beceri, çözüm odaklı, karşılıklı güven, dürüst ve ahlaklı çalışmayı düstur edinen ve bu anlayışa sahip ekiplerle çalışmaya özen gösteren firmamız, bu konuda ortak çalışmalar üstlendiğimiz firmaların ve şahısların güven ve takdirleri ile sektörde büyümesine devam etmektedir.

Tecrübelerinin vermiş olduğu güçle teknolojik olanakları bileştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız, müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılayacak genç ve dinamik kadrosuyla, otomatik kapı sistemleri ve endüstriyel kapı çözümlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

upgate logo fotoselli kapı ankara

Markalarımız | UpGate

upstor logo otomatik kepenk ankara

Markalarımız | UpStor

Bize Ulaşın

endüstriyel kapı çözümleri ankara

Endüstriyel Kapı Çözümleri; Seksiyonel Kapılar, Fabrika Kapıları, Yükleme Rampa ve Körükleri, Hızlı PVC Kapılar

ticari kapı çözümleri otomatik kapı ankara

Ticari Kapı Çözümleri, Otomatik Kepenkler, Otomatik Kapılar, Fotoselli Kapılar, Bariyer Sistemleri

konut kapı çözümleri otomatik garaj kapısı ankara

Konut Çözümleri; Otomatik Garaj Kapıları, Bahçe Kapısı Otomasyonları, Otomatik Panjurlar

Otomatik Kapı.

Çok sayıda personel giriş çıkışı gerektiren otel, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama performansları ile iç ortam havasını muhafaza ederler. Özel profil sistemli tasarımı sayesinde mimari uygulamalarınızda estetik çağdaş bir çözüm sunarlar..

Endüstriyel Kapı

Endüstriyel kapı Ankara uygulamalari arasinda seksiyonel kapı, pvc kapı, kepenk sistemleri ankara, ve otomatik yükleme ranpaları bulunmaktadır. Pratik kulanim özelligi, yüksek emniyetli yapısı, estetik tasarımı ve dekoratif duruşu ile göz dolduran Seksiyonel kapı Çesitleri, her türlü alan için kolayca uygulanabilir özelligi, ebat ve şekilde sınır tanımayan zengin ürün yelpazesi ve birbirinden farkli çoklu avantajları ile özellikle hangar ve garajlar için en ideal girişleri oluşturmaktadır. .

Garaj Kapısı

Ebat, şekil yada desen sınırlaması bulunmayan, kullanılacağı alanların mimari, dekorasyon, genişlik ve sınıfına uygun Garaj Kapısı Ankara Modelleri tasarlayan kuruluşumuz, sayısız renk ve tasarım seçenegi ile alanının en geniş yelpazeli ürün listesine sahip firmaları arasındadır. .

Fotoselli Kapı

Modern yapıların yanı sıra daha klasik yada eski binaların kapı girişleri için de uygun olan, özellikle gün içerisinde fazla sayıda insanların giriş çıkış yaparak güvenlik zafiyeti oluşturan ve kapıların açık kalma riskinin olduğu mekanlar için uygun olan Fotoselli kapı Ankara Modelleri, teknolojinin bizlere sunduğu nimetlerin başında gelen ve tamamen endüstriyel üretim olan seçenekler arasında yer almaktadır..

ca otomasyon ankara fotoselli kapı

CA Otomasyon

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak sistemleri ulaşılabilir maliyetlerle ve teknolojinin gerektiği standatrlarda sunmak için çalışıyoruz. Endüstriyel Kapılar ve Garaj Kapıları, Panjur ve Kepenk Sistemleri, Radarlı Kapılar, Bahçe kapısı, Bariyer, Pencere Otomasyonu, Panjur sistemler, Pergola ve Park Geçiş Sistemleri konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli teknik personel ve yedek parça stoklarımız ile servis ve bakım ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

otomatik kapı ankara günlük oto kiralama seksiyonel kapı automatic door fotoselli kapı